







- Наличност: В наличност
- Марка CIMEX
- Модел D3-29.55
Строителна дренажна водна помпа CIMEX D3-29.55
Конструирани и предназначени за изключитено тежки условия на работа, там където изпомпването с конвенционални средства е невъзможно. Използват се предимно в строителството и минната индустрия. В минната индустрия се използват за изпомпване на шлам, бентонит, тиня, кал (шламови помпи).
Помпите от тази серия са изаработени от изключително устойчив на механични и абразивни въздействия чугун. Ел. двигателя е с принудително водно охлаждане – засмуканата при изпомпването вода, преминава между въшния корпус и корпуса на ел. двигателя.
Вихровият импелер от открит тип е изработен от устойчив на механични въдействия материал тъй като помпата може да работи с флуиди с различна хомогенност – шлам, бентонит, кал, пясъчни суспензии.
Спецификация:
• Корпус от масивен чугун
• Водно охлаждане на електродвигателя
• Вградени максимално токова и термозащита на електродвигателя
• Четириполюсен електордвигател
• Вихров имплелер от открит тип с висока износоустойчивост
• Двойно механично уплътнение на вала
• Капсоловани сачмени лагери
• Макс. дълбочина на потапяне в сладка вода 25 метра
Техническа характеристика:
Честота (Hz) 50
Параметри на помпата:
Диаметър (mm) 80
Цолаж 3"
Напорна височина (m) 29
Дебит (m3/min) 0.92
Брой фази 3
Мощност (kW) 3.7
Напрежение (V) 380
Клас на защита IP68
Клас на изолация F
Макс. размер на твърдите частици (mm) 10
Температура на водата (°C) до 40